Çevrimiçi Rezervasyon Yapın veya 7/24 arayın:

0212 570 73 83

Belarusholiday Olarak Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2015 e Katıldık

19. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı EMITT 2015

BelarusHoliday şirketi olarak, İstanbul Tüyap fuar ve kongre merkezinde 22-25 OCAK 2015 te düzenlenen EMITT-2015 uluslararası turizm fuarına katıldık. Ekibimizle birlikte fuara çok aktif ve eğlenceli bir çalışma gerçekleştirdik. Sadece 12 м2'lik standımızda Belarus'a gelen her bir turistin mutlaka hissedeceği bayram ve şenlik havasını canlandırmaya çalıştık.

 71 ülke ve 4.550 kurum, kuruluş ve beldenin katılımıyla gerçekleşen 19 EMITT Fuarı, 64.350’si profesyonel, 77.750’si tatilci olmak üzere toplam 142.100 kişi tarafından ziyaret edildi. Belarus'u temsil eden BelarusHoliday standımız, Kuveyt, İran, Makedonya, Yunanistan ve Türkiye gibi ülkelerin stantlarının yanındaydı. Fakat küçük boyutlarına rağmen en popüler ve en çok ziyaret edilen bir stant haline gelebilmiştir. 

 Standın dekorasyonlarında Belarus'un ulusal bayrağının renklerini, Belarus milli desenlerini, Belarus'un en güzel yerlerinin resimlerini kullanmaya çalıştık ve tercihlerimizin ne kadar isabetili olduğunu gördük. Belarus'u birkaç kez ziyaret etmiş olan pek çok misafirimiz, Belarus’ ta gezdikleri pek çok yer hakkında ve ilginç anılarını heyecanlar bizlerle paylaştılar. Fuarda ayrıca Türkiye'de turizm alanında faaliyet gösteren kurumların temsilcileri ve medya temsilcileri ile tanıştık.

Standımızda fuarın en orijinal ve eşsiz bir özelliğini teşkil eden bir ressam çalışıyordu. Bu kadar çekici ve karizmatik bir adam nadiren bulunur. Portre ve karikatür tekniğinde çalışıp şanslı misafirlerimize inanılmaz eğlenceli çalışmalar hediye ettik.

Şirketimizin fuara katılma amacı, Belarus' u bir turistik istikamet olarak dünyaya tanıtmak oldu. Çünkü pek çok kişi, bizim Avrupa merkezinde var olduğumuzdan habersizdi. Bu da aslında çok enteresan bir olay çünkü Belarus eski Sovyetler bölgesinde bir önder pozisyondaydı.

Stantta, Belarus ulusal nakışlı  giysileri olan iki tane kızımız çalıştı, bu da başlı başına ilgi çekiciyedi. Belarus, sadece patates ile meşhur olmakla kalmayıp çok akıllı ve yetenekli insanlarıyla da meşhurdur. Genelde turistler, Belarus’ u dünyaya çok açılmayan kendi halinde bir ülke olarak bilirken, aslında her zaman sevinçle beklendiklerini ve orada turizm alanında çalışan pek çok kişinin güzel Türkçe konuştuğunu öğrenince hayretler içinde kalıyorlar.

Bu yüzden  hoş geldiniz!

Fuarın sonuçlarını özetlemek için vakit daha erken, ancak kesinlikle şunu söyleyebiliriz;

Belarus’un kültürel ve tarihi mirasını, zengin doğasını ve hayatta bir kere olsa da mutlaka ziyaret edilmesi gereken yerlerini anlatmayı başardık.

 

 

Haber Bülteni

Bize Ulaşın

Nezavisimosti 58 / 435 Minsk , Belarus

 

Müşteri Hizmetleri
+375-29-756-09-86
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Canlı Destek