Çevrimiçi Rezervasyon Yapın veya 7/24 arayın:

0212 570 73 83

En İyi Fiyat Garnatisi!

BelaruHoliday.com, Belarus’ ta bulunan bütün konaklama tesisleri ve turlarda bireysel ve gruplar bazında en iyi fiyatı sizlere garanti etmektedir.

En iyi fiyat garantisi, Belarus ve diğer şehirlerindeki otel, konaklama tesisleri ve turları kapsamakta olup, TÜRSAB üyesi bir firmanın veya başka resmi bir şirketin internet sitesinde aynı şartlar geçerli olmak koşuluyla daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda lütfen bize ulaşın.

Talepleriniz tarafımızca değerlendirildikten ve size gerekli bilgilendirilme yapıldıktan sonra aradaki fiyat farkını size iade edelim.

Taleplerinizin onaylanması durumunda iade işlemleri 10 iş günü içerisinde işleme konulmaktadır. İade tutarlarının hesabınıza aktarılması banka ve rezervasyon sırasındaki ödeme konularına göre değişiklik gösterebilmektedir.

İade Talebini Nasıl Yaparım?

En iyi fiyat garantisi kapsamındaki bir oteli başka bir internet sitesinde daha uygun bir fiyata bulmanız durumunda daha düşük fiyat bulduğunuz;

-Firma ismi ve web sitesi adresi

-Fiyat(KDV dahil)

Bilgilerini müşteri ilişkileri departmanımıza iletmeniz yeterli olacaktır. Konu ile ilgili araştırma tamamlandıktan sonra en kısa süre içerisinde size dönüş yapılacaktır.

 

Müşteri İlişkileri;

 

Mail Adresi: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Telefon Numarası: (+375)29 759 09 86, (+375) 17 331 02 03

 

En İyi Fiyat Garantisi Hangi Koşullarda Geçerlidir?

 

İade talep edebilmek için rezervasyon yaptığınız tutardan daha uygun fiyatı başka bir internet sitesinde görmüş olmalısınız.

belarusholidayr.com üzerinden yapılan münferit rezervasyonlar garanti kapsamındadır.

Karşılaştırılan fiyata sahip olan oda tipi, kişi sayısı, tarih ve otel yapılan rezervasyon ile aynı olmalıdır.

Müşterimiz tarafından bulunan uygun fiyat kuruluşun internet sitesinde afişe edilmiş olmalıdır.

Müşterimiz tarafından bulunan uygun fiyat herhangi bir indirim, kupon ve kampanyaya dahil olmamalıdır.

En iyi fiyat garantisi Türkiye'de Türk misafirlerimize yapılan rezervasyonlarda geçerlidir.

*İade talepleri rezervasyon yapıldıktan en geç 24 saat içerisinde yapılmalıdır.

Belarusholiday Müşteri İlişkilerine başvuru yapılırken karşı acente ve internet sitesinde rezervasyon yapıldığına dair voucher, müşteri sözleşmesi veya fatura örneği gerekmektedir.

Haber Bülteni

Bize Ulaşın

Nezavisimosti 58 / 435 Minsk , Belarus

 

Müşteri Hizmetleri
+375-29-756-09-86
Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

Canlı Destek